Kiegészítő információk a tanévkezdéshez

Azokat a növendékeket, akik először járnak épületeinkben (Majorossy utca, Rákóczi út) és nem ismerik a környezetet, sem az őket tanító tanárt, az első tanítási órára bekísérhetik! A folyosóra kézfertőtlenítést követően léphetnek be! A zeneiskola épületeinek (Rákóczi, Majorossy) közösségi tereiben a maszk viselése (orr és száj eltakarása) kötelező! Ez egyaránt vonatkozik az intézmény összes dolgozójára, a tanulókra és a kísérőkre is! Kérjük, hogy a kísérő személy a lehető legrövidebb ideig tartózkodjon a tanterem közvetlen környezetében, majd az Intézkedési Terv által kijelölt helyen várakozzon!

A tanteremben a maszk használata a tanár és növendék részére nem kötelező.

A könyvtári kölcsönzést lehetőség szerint mindenki a zenetanárokon keresztül bonyolítsa le! A szülőket kérjük, hogy a kölcsönzött kották átvételi elismervényét aláírva juttassa vissza a gyermek tanárának!