Tanévkezdési információk 2020/21

Tanévnyitót nem tartunk!

A hangszeres órabeosztások szeptember 07-én, 08-án és 09-én lesznek megtartva a Rákóczi úton (részletek az Eseménynaptárban). Maszk viselése (orr és száj eltakarása) az épületben (2020.08.26.-ai állapot szerint) ajánlott! Kérjük, hogy az órabeosztásra -a növendék képviseletében- csak egy fő jöjjön be az épületbe! A szolfézs csoportok összetétele és a szolfézs órák időpontja szeptember 07., 12 órától lesz megtekinthető a Rákóczi úti épületünk bejáratánál található folyosón.

A hangszeres tanulmányokat (ebben a tanévben) megkezdők számára információ: a gyermek hangszeres tanárának neve az adott hangszer órabeosztásának napján lesz kifüggesztve a földszinti folyosón.

Azokkal a tanulókkal, akik külső helyszínen -valamelyik partnerintézményünkben- kapják majd meg a szolfézs órákat, a szolfézstanárok az általános iskolában veszik majd fel a kapcsolatot a tanító néniken keresztül.

Első tanítási nap: szeptember 10.

A további tudnivalókat a növendékek főtárgytanárai osztják majd meg Önökkel!

Eredményes tanévet, jó egészséget kívánunk minden kedves Növendékünknek!